O NAS

JW Consulting to firma szkoleniowo – doradcza wspierająca przedsiębiorstwa i instytucje w ich rozwoju, ubiegając się przy tym o dofinansowanie tego procesu z zewnętrznych źródeł. Świadczymy również usługi w zakresie zarządzania projektami realizowanymi przy wsparciu finansowania lub dofinansowania zewnętrznego.

Posiadamy bogate doświadczenie zarówno w realizacji szkoleń jak i doradztwa. Kadra dydaktyczna, która z nami współpracuje, odznacza się fachową i praktyczną wiedzą. Zapewniamy, że uczestnictwo w realizowanych przez nas działaniach spełni indywidualne potrzeby pracodawców i pracowników, jak również stanie się zyskowną inwestycją w rozwój firmy. Działania merytoryczne wspomagamy badaniami i analizami, tak aby firmy w nich uczestniczące otrzymały informacje, które mogą być istotne w procesie dalszego planowania rozwoju.

Staramy się, aby inwestycje w rozwój firmy i jej pracowników były jak najmniejszym obciążeniem dla naszych klientów, dlatego pomagamy im w pozyskaniu dofinansowania. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji projektu, od analizy potrzeb rozwojowych firmy i jej pracowników, poprzez rozpoznanie możliwości pozyskania środków, przygotowanie wniosku i aplikacje o dofinansowanie projektu, po jego obsługę, rozliczenie oraz ewaluację. Eksperci, którzy z nami współpracują, pozyskali łącznie ok. 150 ml zł. dotacji, głównie na dofinansowanie projektów szkoleniowych, doradczych i badawczych. W okresie 2007-2014. skuteczność naszych ekspertów wyniosła ok. 95%.

Naszą misją jest dostarczanie skutecznych rozwiązań zapewniających rozwój przedsiębiorstw i instytucji. Sukces klienta to także nasz sukces. Sukces jest również inspiracją dla naszych działań i motywacją do stałego podnoszenia jakości oferowanych usług. Wartości, w które mocno wierzymy i realizujemy w kontaktach z klientami to uczciwość, rzetelność, dyskrecja oraz profesjonalizm. To one nas wyróżniają i powodują, że klienci widzą w JW Consulting wiarygodnego partnera z którym warto związać się na lata.